ArtAnkara 10. Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı’nda 10 yaşındaki Sarp Öksüz, eserlerini sergilemenin mutluluğunu yaşıyor. Kovid-19 salgını sırasında resim yapmaya başlayan Öksüz, temel desen, sulu boya ve akrilik malzemelerle soyut resimler çizerek, çeşitli sergilere katıldı. ATO Congresium’da açılan fuara katılan Öksüz, Rusya, İran, Meksika, Amerika, Güney Kore ve Macaristan’dan gelen sanatçılarla birlikte eserlerini sergiliyor. Öksüz’ün eğitmeni Ferman Aydın, genç sanatçının yetenekli ve zeki olduğunu belirterek, gelecekte iyi bir spor ve sanat adamı olabileceğini söyledi.